керівництво по застосуванню
фасадної плитки

TECHNONICOL
HAUBERK

Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK застосовується для облицювання та реновації фасаду будинків, окремих архітектурних елементів (цоколь, фронтон, димохід, вхідна група та ін.), Господарських будівель, парканів та огорож.

дерев'яне житлове будівництво

каркасно-щитові будинки

будинки з піно-газоблоків

паркани, огорожі

18

міс

Гарантійний термін зберігання до моменту монтажу - 18 місяців

20

років

Гарантія на фасадну плитку TECHNONICOL HAUBERK - 20 років

Короткий посібник з монтажу фасадної плитки HAUBERK

Виберіть вид підстави під фасадну плитку
на дерев'яну основу
на екструзійний пінополістирол

1

Підготуйте міцний, сухий і вологостійкий дерев'яний настил фасаду (фанера ФСФ, плита ОСП-3, шпунтовані або обрізні дошки).

2

Монтаж стартової смуги ведіть з рогу будинку з відступом 5-10 мм. Видаліть захисну плівку, відріжте нижні «пелюстки» фасадної плитки і закріпіть на оцинковані цвяхи.

3

Покладіть перший ряд плитки поверх стартової смуги. Кожна плитка кріпиться на 8 оцинкованих цвяхів.

4

Частини плитки, що виходять на зовнішні і внутрішні кути будинку підрежте, відступивши від кута 5-10 мм

5

Наступні ряди монтуються зі зміщенням щодо нижнього ряду на половину пелюстки (орієнтиром служать насічки на верхньому краю фасадної плитки)

6

Зовнішні кути будинку закрийте зовнішніми металевими куточками за допомогою забарвлених оцинкованих саморізів по металу з кроком 30 см.

7

На внутрішні кути будинку аналогічно монтуються внутрішні металеві куточки, починаючи знизу.

8

Встановіть віконні відливи на металевий віконний наличник.

9

Фасад готовий!

Можна подумати про покрівлю...

1

Перед монтажем фасадної плитки на основу з плит XPS необхідно нанести розмітку для вирівнювання рядів плитки. Горизонтальні лінії на фасаді наносяться з кроком 800 мм (на цоколі - з кроком 250 мм), а вертикальні з кроком 1000 мм

2

Як правило, цоколь має різну висоту через перепад висот на ділянці, в зв'язку з цим монтаж стартової смуги і 1-го ряду слід починати від нижньої точки цоколя. Монтаж починається з стартової смуги. Стартова смуга виготовляється з рядової плитки шляхом відрізання пелюсток. Для стартовою плитки використовується збільшена кількість кріплення - 8 гвинтів: 5 шт. знизу, 3 шт. зверху

3

Перший ряд монтується таким чином, щоб пелюстки перекривали клейові смуги і кріплення на стартовій смузі. Схема кріплення гвинтів показана на малюнку, з розрахунку: 5 штук на одну плитку. При цьому необхідно нижній край капелюшка гвинта розташовувати на відстані 10 мм від верхньої точки вирізу між пелюстками. Витрата гвинтів 50 шт. на кв. м.

4

Наступні ряди монтуються зі зміщенням щодо нижнього ряду на половину пелюстки. При цьому гвинти верхнього ряду плитки одночасно кріплять нижній ряд. Таким чином, на кожну плитку доводиться 10 гвинтів. При попаданні гвинта в капелюшок кріплення плит XPS зміщайте гвинт таким чином, щоб він кріпив одночасно і нижележащую плитку і не проглядався через зазори між плитами.

5

Після монтажу плитки монтуються металеві куточки, наличники і цокольна планка. Куточки монтуються на спеціальні гвинтові нейлонові дюбелі. Таким же чином встановлюються віконні наличики. Для прискорення монтажу рекомендуємо заздалегідь підготувати отвори в планці під кріплення з кроком 450 мм. Куточки укладаються знизу вгору з нахлестом 50 мм.

6

Для оформлення переходу фасаду до цоколю рекомендується застосовувати спеціальну цокольну планку з базальтової посипкою в колір фасадної плитки. Це дозволить забезпечити захист верхньої частини цоколя від вологи і надати фасаду закінченого вигляду. Вона кріпиться до стіни на дюбель-цвяхи з кроком 300 мм. Установка цокольної планки починається з кута будинку, кут підрізаємо за місцем. Нахлест планок повинен становити 50 мм. Залежно від виду матеріалу стіни підбирається метод кріплення і саме кріплення. Наприклад, в стіні з повнотілої цегли необхідно виконати штробу глибиною 10 мм, завести в неї верхній край планки і зафіксувати до верхньої частини цоколя, попередньо наносячи монтажну піну з низьким вторинним розширенням на верхню частину XPS під цокольну планку.

Гарантія на фасадну плитку TECHNONICOL HAUBERK
  • для не житлових цоколів становить 20 років.
  • для цокольних поверхів - 10 років

Дизайн-монтаж

Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK підходить для різноманітних дизайнерських рішень завдяки широкому спектру колірних відтінків і можливості їх гармонійного поєднання, що, без сумніву, прикрасить будь-який заміський будинок і додасть йому характерний стиль і індивідуальність.

При використанні поєднання відтінків плитки покриття зберігає свої експлуатаційні властивості, в тому числі герметичність і довговічність. Малюнок на фасадній плитці повторює цегляну кладку, і, так само як і при роботі з цеглою, можна створювати різні колірні поєднання. Наприклад, можна виділити зону цоколя іншим кольором або виділити окремі елементи, кути і обрамлення віконних і дверних прорізів.

Рис. 1. Оформлення цоколя

Рис. 2. Виділення кута

Рис. 3. Обрамлення декоративних елементів

Система ТН-Фасад Лайт HAUBERK

Система дерев'яного каркаса з облицюванням фасадної плиткою

Система призначена для будівництва одноквартирних будинків, котеджів, таунхаусів і малоповерхових будівель різного призначення висотою до 2 поверхів включно.

1 Каркас будівлі

2 Плити з кам'яної вати ТЕХНОБЛОК СТАНДАРТ

3 Пароізоляція оптима TECHNONICOL

4 Мембрана супердифузійна TECHNONICOL

5 Контррейки

6 Внутрішня обшивка ГКЛ або ГВЛ

7 Брус для створення вентзазору, товщиною 30-50 мм

8 Плити ОСП-3

9 Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK

Система ТН-Фасад HAUBERK

Система фасаду з облицюванням фасадної плиткою по кам'яному підставі

Система призначена як для нового будівництва, так і для санації (оздоровлення) вже побудованих житлових будинків висотою до 2 поверхів включно.

1 Кам'яна кладка

2 Каркас під теплоізоляцію з кроком 600 мм

3 Плити з кам'яної вати ТЕХНОБЛОК СТАНДАРТ

4 Мембрана супердифузійна TECHNONICOL

5 Брус для створення вентзазору, товщиною 30-50 мм

6 Плити ОСП-3

7 Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK

ТН-ФУНДАМЕНТ СГФ

Система ізоляції свайно-гвинтового фундаменту.

Система найбільш поширена в котеджному і малоповерховому будівництві, може бути застосована для легких будинків каркасного або дерев'яного типу без підвалів і цокольних приміщень.

1 Планка цокольна TECHNONICOL

2* Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK Цегла

3 Екструзійний пінополістирол TECHNONICOL CARBON ECO

4 Дерев'яні конструкції будівлі

5 Відсічна Гідроізоляція TECHNONICOL

6** Оголовок сваї

7 Гвинтові сваї

8 Заповнення цементно-піщаним розчином

9 Профільована мембрана PLANTER geo

10 Грунт основи

Альтернативні матеріали
* Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK Камінь
** Можливий варіант з влаштуванням свайного ростверку

Залишилися питання?

Больше способов связи в разделе Обратная связь