Переваги

фасадної плитки
ТЕХНОНИКОЛЬ HAUBERK

фасад ПОВИНЕН
БУТИ

КРАСИВИМ

Переглянути
відео
огляди

фактура
цегляного фасаду

Фасадна плитка на готовому фасаді в залежності від колекції формує малюнок цегляної або кам'яної кладки. Прообразом колекції «Цегла» стала класична цегляна кладка з її чітким графічним малюнком, що є для багатьох зразком довговічного і практичного способу оформлення фасаду. Прямі кути, рівні лінії і вивірені пропорції нового облицювального матеріалу викликають приємні асоціації з традиціями і надійністю. За основу палітри взяті найвпізнаваніші відтінки цегли.

фактура
кам'яного фасаду

Повна або часткова облицювання каменем використовується для обробки фасаду з античних часів, але зберігає свою актуальність і в наші дні. Лаконічна форма нарізки колекції «Камінь» і палітра природних мінералів додадуть приватному будинку індивідуальність і благородний зовнішній вигляд. Колекція «Камінь» - це довговічне і практичне рішення з широкими декоративними можливостями.

архітектурна
виразність

Поєднання колірних рішень і малюнка плитки надає будові особливу архітектурну виразність. Різноманітність кольорів колекцій «Цегла» і «Камінь» дозволяє створювати унікальні дизайнерські рішення поєднуючи на одному фасаді більше одного кольору.

Просте рішення
для складних фасадів

Широке застосування, в тому числі для оформлення фасадів з нестандартними формами: напівколами, арками і хвилеподібними елементами конструкцій.

Підвищує ринкову
вартість будівлі
при реновації

Облицювання фасаду будинку плиткою HAUBERK - це довгострокова й вигідна інвестиція в будівництво приватного будинку, яка істотно підвищує ринкову вартість будівлі.

фасад ПОВИНЕН
БУТИ

довговічним

Фасад для різних
кліматичних умов

Розроблена з урахуванням кліматичних умов Росії і країн СНД в діапазоні температур від -60 до +110 °С. При теплостойкости +110 ° С фасади HAUBERK легко переносять літню спеку, оскільки в південних регіонах фасад будинку може нагріватися максимум 70-80 °С. Крім того, плитка HAUBERK легко переносить суворі зимові морози, стійка до утворення тріщин і деформації при низьких температурах.

Надійна
гідроізоляція

Фасад, облицьований плиткою HAUBERK повністю герметичний, не схильний до корозії, стійкий до механічних впливів, в тому числі до природних, таким як град. Одним з основних компонентів фасадної плитки є покращений бітум, який за своєю природою є надійним гідроізолятором. З давніх часів люди застосовували природний бітум для захисту свого будинку від вологи. Сучасне виробництво довело до досконалості стародавні будівельні технології застосування бітуму, з'єднавши надійні матеріали: стеклохолст, покращений бітум і природний базальт. Сьогодні кожному доступно надійний фасадний матеріал ТехноНІКОЛЬ HAUBERK з гарантією виробника 20 років.

Стійкість
до механічних
впливів

Фасадна плитка складається з надміцного склополотна, поліпшеного бітуму і базальтового посипання, що забезпечує високу стійкість до механічних впливів. На відміну від вінілових фасадів, бітумна фасадна плитка не тріскається при низьких температурах, легко переносить випадкові удари і будь-який механічний вплив побутовими предметами. Таким чином не буде потрібно заміна фасаду, якщо в нього випадково вріжеться велосипед або вдарить м'яч.