Системні рішення

ТН-ФАСАД Лайт HAUBERK

ТН-ФАСАД Лайт HAUBERK

Система дерев'яного каркасу з облицюванням фасадною плиткою

 1. Каркас будівлі
 2. ТЕХНОБЛОК
 3. Пароізоляційна плівка TECHNONICOL
 4. Плівка гідро-вітрозахисна для скатної покрівлі та фасадів TECHNONICOL
 5. Контррейки
 6. Внутрішня обшивка ГКЛ або ГВЛ
 7. Брус для створення вентзазору, товщиною 30-50 мм
 8. Плити ОСП-3
 9. Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK

Опис системи:

Стійки каркаса системи виконуються або з деревини хвойних порід, або зі сталевих термопрофілів. Простір між стійками каркасу заповнюється негорючими плитами з кам'яної вати ТЕХНОБЛОК СТАНДАРТ. Зовні утеплювач закривається гідро-, вітрозахисною плівкою TECHNONICOL. Орієнтовано-стружкові плити ОСП-3 виконують функцію жорстких зв'язків у каркасній схемі будівлі і є основою для монтажу фасадної плитки TECHNONICOL HAUBERK. Створена на основі скловолокна, поліпшеного бітуму і гранул з натурального базальту, фасадна плитка має виняткову стійкість кольору і стійкістю до температурних коливань. Крім того, її вирізняє підвищена герметичність, а також зручність застосування на будь-яких геометрично складних поверхнях. Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK кріпиться механічним способом спеціальними оцинкованими цвяхами, а подвійний клейовий замок значно полегшує процес монтажу. Зсередини система захищена від надлишкового зволоження пароізоляційною мембраною TECHNONICOL, нахлести якої проклеюються сполучною бутил-каучуковою стрічкою TECHNONICOL.

Галузь застосування:

Система ТН-ФАСАД Лайт HAUBERK призначена для будівництва одноквартирних будинків, котеджів, таунхаусів і малоповерхових будівель різного призначення висотою до 2х поверхів включно.


ТН-ФАСАД HAUBERK

ТН-ФАСАД Лайт HAUBERK

Система фасаду з облицюванням фасадною плиткою по кам'яній основі

 1. Кам'яна кладка
 2. Каркас під теплоізоляцію з кроком 600 мм
 3. ТЕХНОБЛОК
 4. Плівка гідро-вітрозахисна для скатної покрівлі та фасадів TECHNONICOL
 5. Брус для створення вентзазору, товщиною 30-50 мм
 6. Плити ОСП-3
 7. Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK

Опис системи:

В якості теплоізоляції даної системи допустимо застосовувати легкі плити з кам'яної вати - ТЕХНОБЛОК СТАНДАРТ. Для надійної фіксації теплоізоляційних плит зовні будівлі до фасаду механічно кріпиться дерев'яний каркас необхідної товщини. Для захисту утеплювача від вивітрювання і від замочування атмосферними опадами, теплоізоляційні плити необхідно ізолювати гідро-, вітрозахисною плівкою TECHNONICOL. Дана мембрана фіксується між каркасом і контррейками на які в подальшому монтується суцільна основа з ОСП-3. Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK кріпиться на ОСП-3 механічним способом спеціальними оцинкованими цвяхами, а подвійний клейовий замок значно полегшує процес монтажу. Створена на основі скловолокна, поліпшеного бітуму і гранул з натурального базальту, фасадна плитка має виняткову стійкість кольору і стійкістю до температурних коливань. Крім того, її вирізняє підвищена герметичність, а також зручність застосування на будь-яких геометрично складних поверхнях. В системі ТН-ФАСАД HAUBERK пароізоляція не потрібна. Наявність вентильованого каналу робить систему більш надійною, навіть на основі з високою паропроникністю.

Галузь застосування:

Система ТН-ФАСАД HAUBERK призначена як для нового будівництва, так і для санації (оздоровлення) вже побудованих житлових будинків висотою до 2х поверхів включно.


ТН-ФУНДАМЕНТ СГФ

ТН-ФУНДАМЕНТ СГФ

Система ізоляції свайно-гвинтового фундаменту.

 1. Планка цокольна TECHNONICOL
 2. * Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK Цегла
 3. Екструзійний пінополістирол TECHNONICOL CARBON ECO
 4. Дерев'яні конструкції будівлі
 5. Відсічна Гідроізоляція TECHNONICOL
 6. ** Оголовок сваї
 7. Гвинтові сваї
 8. Заповнення цементно-піщаним розчином
 9. Профільована мембрана PLANTER geo
 10. Грунт основи
 11. Альтернативні матеріали: * Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK Камінь ** Можливий варіант з влаштуванням свайового ростверку

Альтернативні матеріали:
* Фасадна плитка TECHNONICOL HAUBERK Камінь
** Можливий варіант з влаштуванням свайового ростверку

Опис системи:

Система складається з металевих гвинтових свай, з'єднаних між собою. Після установки свай в проектне положення їх внутрішня порожнина заповнюється цементно-піщаним розчином для запобігання корозійним процесів. На всю площу поверхні оголовка сваї, або ростверку укладається Відсічна Гідроізоляція TECHNONICOL. Це необхідно для захисту дерев'яних конструкцій будівлі від можливого випадання конденсату. Цокольна частина будівлі закривається фасадною плиткою HAUBERK, яка кріпиться на основу з екструзійного пінополістиролу XPS TECHNONICOL CARBON ECO. Перевагами такого рішення є довговічність, підвищена вологостійкість і простота монтажу. Для захисту цоколя від попадання опадів по всьому його периметру монтується Планка цокольна TECHNONICOL. Отмостка виконується за допомогою профільованою мембрани PLANTER geo з покладеним поверх неї щебенем. До переваг даної системи можна віднести економічність, високу швидкість виконання робіт і відсутність прив'язки до температури навколишнього середовища.

Галузь застосування:

Система найбільш поширена в котеджному і малоповерховому будівництві, може бути застосована для легких будинків каркасного або дерев'яного типу без підвалів і цокольних приміщень.